شنبه 4 ژانویه 2020

آکواریوم ماهی، محصول متفاوت و جدید شیائومی

اخبار

سازنده تلفن های هوشمند و غول الکترونیک چینی “شیائومی”، به تدریج از تلفن های هوشمند به سراغ لوازم خانگی هوشمند و محصولات جانبی مورد نیاز زندگی رفته است. این بخش ها شامل محصولات مسافرتی، لوازم خانگی، محصولات هوشمند و وسایل روزانه می باشد که برای بچه ها در نظر گرفته شده است.

 

به عنوان بخشی از سیاستهای توسعه ، این شرکت در سالهای اخیر محصولات غیر معمول را به بازار عرضه کرده است. شیائومی به تازگی محصولی جدید و کمی غیرمعمول را در چین عرضه کرده است. آخرین محصول اکواریوم ماهی شیائومی است. شیائومی این آکواریوم هوشمند را برای عرضه در منازل و ادارات آماده کرده است. طراحی این محصول به صورتی است که خریداران نیازی به تغییر مداوم آب نداشته باشند. این آکواریوم به طور خودکار نیترات و سایر مواد زاید را از آب خارج می کند. علاوه بر این ، کاربران حتی برای تغذیه ماهی در مخزن حتی لازم نیست که درب آن را کاملاً بردارند. شیائومی برای تغذیه ماهی ، یک دستگیره تنظیم روی درب قرار داده است.

آکواریوم ماهی شیائومی که کاملا مناسب خانه و دفتر کار است، ۴۳ دلار قیمت دارد.این آکواریوم طوری طراحی شده است که نیاز به تعویض مکرر آب ندارد. نیترات و سایر پسماندهای آب در این مخزن از بین رفته‌اند تا تعادل زیست محیطی آن حفظ شود.قسمتی در بالای آکواریوم وجود دارد که می‌توان در آن گیاه پرورش داد. همچنین، برای غذادادن به ماهی نیاز نیست کل سرپوش بالایی را بردارید. در کناره سقف آکواریوم، دستگیره‌ای قرار دارد که با استفاده از آن می‌توانید به ماهی غذا دهید یا اکسیژن آن را تنظیم کنید.شرکت شیائومی از اصل سیفون برای برقراری تعادل بین پرورش ماهی و آب‌رسانی به گیاه از طریق بخار آب، استفاده می‌کند. وقتی آکواریوم، آب را ذخیره کند، بخاطر آن به طور مستقیم به گیاه می‌رسد.
آکواریوم ماهی شیائومی از طراحی کاربر پسند و کنترل تک دکمه‌ای بهره می‌برد. آب آکواریوم را می‌توان با یک دکمه تعویض کرد و از فرآیند پرزحمت تعویض آب در آکواریوم‌های خانگی قدیمی خلاص شد.
همچنین، شیائومی در این آکواریوم از سیستم فیلتر ۴ مرحله‌ای استفاده کرده است. در مرحله نخست، سنگ آتشفشانی و سنگ حلقه مغناطیسی، باکتری‌های مفید را رشد می‌دهد و کربن را برای کشتن باکتری‌های مضر فعال می‌کند.لایه صافی بالایی که از جنس پنبه و لایه پایینی که از جنس پنبه بیوشیمیایی است می‌تواند زباله‌های باقی‌مانده را تصفیه کرده و محیط را تمیز و کارآمد نگه دارد.

طراحی آکواریوم به صورت منحنی شیشه‌ای ۳۶۰ درجه‌ای است که هیچ زاویه بلااستفاده‌ای در آن به چشم نمی‌خورد. لامپ‌های مختلفی در این آکواریوم به کار رفته است تا با نور خود، زیبایی دوچندانی به فضای آن ببخشند. مقدار انرژی که مخزن ماهی شیائومی نیاز دارد آنقدر کم است که می‌توان با یک پاور بانک، آن را به کار انداخت.

اشتراک گذاری این مطلب

مطالب مرتبط