یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸

ابزارک هایی (Gadget) با کاربری فراوان و قیمت مناسب

مقالات

طی سالیان اخیر و به خصوص یک دهه گذشته، کمپانی های متعددی در عرصه فناوری، در جهت کسب رضایت مشتری و البته در دست گرفتن سهم بیشتری از بازار اقدام به تولید گجت به خصوص در زمینه های الکترونیکی در ابعاد کوچک کرده اند که این تجهیزات در ردیف فناوریهای پیشرفته هم به حساب می آیند.تجهیزات فوق در عین پیشرفته بودن کاربری ساده ای داشته و با قیمتهای به نسبت مناسبی هم عرضه می شوند. در ادامه با تعدای از این ابزارها که در سطح عام بسیار مورد استفاده قرار می گیرند آشنا می شویم.

ردیاب وسایل گمشده
تایل میت(Tile Mate) گجت‌کوچکی است که در هنگام گم شدن وسایل بسیار کارآمد می باشد. این ردیاب به طول، ۱.۳ اینچ و ضخامت آن، ۰.۲ اینچ است و می‌توان آن را به به هر وسیله‌ای متصل کرد تا در صورت لزوم ردیابی شود. برای استفاده از این ردیاب کافی است آن به یک اپلیکیشن تلفن همراه متصل شود تا مکان‌یابی با کمک آن انجام گردد. برای پیدا کردن وسایلی که در نزدیکی شما قرار دارند، حتی به اپلیکیشن هم نیاز نخواهید داشت و می‌توانید با کمک صدا، لرزش و یا نور منتشر شده از ردیاب، وسیله مورد نظر را پیدا کنید.
قیمت :۲۵ دلار؛مجموعه چهارتایی ۶۰ دلار.

پاوربانک در ابعاد کف دست
“(Anker PowerCore)، از نظر ابعاد، کمی از کارت اعتباری بزرگ‌تر اما از پاوربانک‌های دیگر کوچک‌تر است. پاورکور می‌تواند سرعت شارژ را برای ابزار گوناگون افزایش دهد تا کاربر، نگران طولانی شدن زمان شارژ نباشد.
قیمت :۳۲ دلار.

شارژر خودرویی موبایل
دیگر ابزار شرکت انکر، یک گجت جیبی نیست اما نمی‌توان مصرف آن را به خانه محدود کرد. این گچت، یک شارژر سریع برای خودرو است که می‌تواند قدرت خروجی را تشخیص دهد و آن را به صورت خودکار تنظیم کند. این شارژر موسوم به “پاوردرایو اسپید” (PowerDrive Speed) می‌تواند تلفن‌های همراه را نیز طی ۳۵ دقیقه تا ۸۰ درصد شارژ کند.
قیمت :۲۰دلار.

مینی پاور بانک
(RAV Power Luster) در مقایسه با پاوربانک‌های دیگر، بسیار کوچک است و امکان حمل و نقل ساده‌تر را برای کاربران فراهم می‌کند.این گجت به صورت خودکار، میزان ولتاژ ابزار مورد نظر را تشخیص دهد و امکان شارژ سریع‌تر را فراهم سازد. گفتنی است که امکان دارد لوستر، ابزار هوشمند را به طور کامل شارژ نکند اما باتری آن برای شارژ بیشتر تلفن‌های همراه هوشمند، مناسب است.
قیمت:۱۲ دلار.

فندک شارژی
فندک “تسلا کویل”(Tesla Coil)، از یک باتری داخلی قابل شارژ استفاده می‌کند. این فندک، طوری طراحی شده که با محیط زیست سازگار باشد و با هر بار شارژ، تا ۳۰۰ بار روشن شود. این فندک، نیازی به سوخت‌های شیمیایی ندارد و با یک کابل USB معمولی شارژ می‌شود.
قیمت :۱۶دلار.

صفحه کلید تاشو
(Jelly Comb) یک صفحه کلید تاشو و بی‌سیم است که پس از تا شدن، به شکل یک تلفن همراه کوچک درمی‌آید. ساختار فلز و پلیمر این صفحه کلید، بادوام و سبک است و به همین دلیل به راحتی حمل می‌شود.
قیمت ۳۰ دلار.

اسپیکر با قابلیت اتصال بلوتوث
بیشتر اسپیکرها، به راحتی قابل حمل نیستند زیرا به خاطر ابعاد بزرگ خود در جیب جا نمی‌گیرند، اما شرکت (Eva)، یک اسپیکر جدید ارائه داده که این مشکل را ندارد. این اسپیکر نسبت بهاسپیکرهای دیگر، بسیار کوچک است و برای کار کردن، به شش باتری نیاز دارد. کاربران با خرید این اسپیکر می‌توانند موسیقی مورد علاقه خود را از یک گجت کوچک که تنها به اندازه یک کف دست است بشنوند. این اسپیکر کوچک جیبی، به بلوتوث نیز مجهز است و به خاطر نیاز نداشتن به سیم، به راحتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
قیمت: ۱۷ دلار.

اشتراک گذاری این مطلب

مطالب مرتبط