وسترن یونیون

وسترن یونیون نام یک کمپانی با سابقه ی امریکایی است که در زمینه ی خدمات مالی و انتقال پول فعالیت میکند.این شرکت خدمات متنوعی از جمله انتقال وجه فرد به فرد,حواله پستی پول,پرداخت های تجاری و خدمات اقتصادی را به سایر نقاط جهان انجام می دهد. یکی از خدمات شرکت وسترن یونیون که در دنیا بسیار کارگشاو مورد توجه است انتقال وجه در سریعترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی است.

سفارش "وسترن یونیون" خود را ثبت کنید

در سایت ثبت نام کنید و این سرویس را ثبت کنید!

سفارش این سرویس

راهنمای وسترن یونیون

مزیت انتقال وجه از طریق وسترن یونیون چیست؟

مزیت این روش نسبت به سایر روش های انتقال وجه ,سرعت بالای آن است. بدین صورت که بلافاصله پس از دریافت کد ده رقمی از ارزی ۲۴ و ارسال آن برای فرد گیرنده,او می تواند به شعبه ی وسترن یونیون در نزدیکی محل زندگی خود برود و پول را به صورت نقدی دریافت کند.

سقف انتقال وجه از طریق وسترن یونیون چه مقدار است؟

سقف وجه قابل انتقال از طریق وسترن یونیون در هربار 6000 $ می باشد.

اطلاعات خواسته شده ارزی ۲۴ از فرد فرستنده ی حواله ی وسترن یونیون؟

-نام ونام خانوادگی پاسپورتی فرد گیرنده -کشور و شهر مقصد

ارزی ۲۴ در چه روزهایی پاسخگوی سفارش وسترن یونیون می باشد؟

اگر شما کاربر عزیز سفارش وسترن یونیون را در روزهای کاری(به غیر از جمعه و روزهای تعطیل) تا ساعت ۱۶ ثبت کنید در کمتر از ۲ ساعت کد ده رقمی (MTCN) را به شما تحویل می دهیم اما در صورت ثبت سفارش شما در روزهای تعطیل و یا ساعات بعد از ساعت ۱۶ کد ده رقمی فردای آن روز تا پیش از ساعت ۱۲ به شما تحویل داده می شود.

حواله وسترن یونیون با چه ارزهایی انجام می شود؟

وسترن یونیون را با ارزهای دلار و یورو انجام می دهیم.

توضیحات تکمیلی

وسترن یونیون نام یک کمپانی با سابقه ی امریکایی است که در زمینه ی خدمات مالی و انتقال پول فعالیت میکند.این شرکت خدمات متنوعی از جمله انتقال وجه فرد به فرد,حواله پستی پول,پرداخت های تجاری و خدمات اقتصادی را به سایر نقاط جهان انجام می دهد. یکی از خدمات شرکت وسترن یونیون که در دنیا بسیار کارگشاو مورد توجه است انتقال وجه در سریعترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی است.
وسترن یونیون در حدود 500000 شعبه در بیش از 185 کشور جهان دارد اما به دلیل تحریم های وضع شده علیه ایران این شرکت در کشور ما شعبه ای ندارد.
وجود تحریم های بانکی علیه ایران امکان اتصال کشورمان به شبکه ی جهانی بانکی را قطع کرده و در این میان خانواده های ایرانی که عضوی از آنها در خارج از کشور به سر می برد برای انتقال پول از خارج به ایران و یا بالعکس با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کنند.
وسترن یونیون روشی مناسب و سریع برای انتقال پول به خارج از کشور است که طی آن فرد گیرنده در کمترین زمان ممکن می تواند به مبلغ فرستاده شده توسط شما دسترسی داشته باشد.

روش انتقال وجه از طریق وسترن یونیون در سایر کشورها به جز ایران(و دیگر کشورهایی که تحریم هستند):
به منظور این امر شما با در دست داشتن وجه پرداختی و هم چنین مدرک شناسایی به یکی از نمایندگی های شرکت وسترن یونیون رفته و فرمی را که در آن نام و نام خانوادگی خود,نام,نام خانوادگی و کشور و شهر فرد گیرنده در آن قرار دارد را پر کرده و سپس آن فرم را به همراه وجه مورد نظر جهت انتقال را به کارگزار شرکت وسترن یونیون می دهید. کارگزار دفتر ,کد ده رقمی ای را به شما می دهد که شما باید تنها و تنها این کد را در اختیار فرد گیرنده قرار دهید. سپس فرد گیرنده با در دست داشتن این کد و یک کارت شناسایی عکس دار به شعبه ی شرکت وسترن یونیون در محل زندگی خود مراجعه کرده و پس از ارائه ی مدارک پول را به صورت نقدی دریافت می کند.
نکته ی مهم: روشی که به منظور انتقال پول از طریق وسترن ونیون در بالا گفته شد کارایی برای ایرانیانی که در ایران زندگی می کنند ندارد چون همان طور که واضح است برای انتقال وجه ابتدا باید به یکی از شعبات وسترن یونیون در محل زندگی خود مراجعه کرد که به دلیل وجود تحریم ها علیه ایران این شرکت بزرگ شعبه ای در ایران ندارد.

نحوه ثبت سفارش

روش انتقال وجه از طریق وسترن یونیون برای هموطنان ایرانی(اقامت کنندگان در ایران):
به منظور این امر شما ابتدا به سایت ارزی ۲۴ مراجعه می کنید.اگر قصد آن را دارید که کمی درباره ی وسترن یونیون بدانید از گزینه ی خدمات سایت , وسترن یونیون را انتخاب می کنید که صفحه ی حاضر باز می شود و اطلاعات خلاصه و مفیدی را درباره ی این موضوع در اختیار شما قرار می دهد.(همان کاری که اکنون انجام دادید)

پس از کسب اطلاعات اولیه اگر قصد انتقال وجه از طریق وسترن یونیون را دارید باید مراحل زیر را انجام دهید:
1-مرحله ی اول کار ثبت نام در سایت ما (arzi24.com) می باشد.(در صورتی که از قبل در سایت ثبت نام کرده اید وارد پرتال کاربری خود شوید)
2-در پرتال کاربری وسترن یونیون را انتخاب می نمایید.
3-شرایط استفاده از این خدمت سایت ارزی ۲۴ را به دقت مطالعه می کنید.
4-اطلاعاتی که از شما خواسته شده را وارد می نمایید .
5-محاسبه ی قیمت و کارمزد به طور اتوماتیک و با توجه به نرخ روز ارز انجام می شود و مبلغی را که شما باید بپردازید برای شما مشخص می گردد.
6-پرداخت مبلغ را به وسیله ی کارت های شتاب خود انجام می دهید.
7-در کمتر از ۲ ساعت کد ده رقمی وسترن یونیون توسط ارزی ۲۴ برای شما ارسال می شود.
8-کد را در اختیار فرد گیرنده در خارج از کشور قرار می دهید.
9-فرد با مراجعه به شعبه ی وسترن یونیون در محل زندگی خود پول را به صورت نقد دریافت می کند.
کاربر گرامی ارزی ۲۴ شما در حین و پس از انجام خدمات از قسمت پنل کاربری می توانید مراحل انجام کار و تراکنش های خود را پیگیری نمایید.

سفارش "وسترن یونیون" خود را ثبت کنید

در سایت ثبت نام کنید و این سرویس را ثبت کنید!

سفارش این سرویس