افتتاح حساب الیاس وب مانی

وب مانی یک سیستم پرداخت الکترونیکی است که امکان انجام تراکنش های مالی را در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری فراهم می کند. وب مانی به مشتریان خود خدماتی ارائه می دهد که با استفاده از آن ها می توانند واریزهای خود را رهگیری کرده,پول دریافت کنند و تراکنش های امن انجام دهند.

سفارش "افتتاح حساب الیاس وب مانی" خود را ثبت کنید

در سایت ثبت نام کنید و این سرویس را ثبت کنید!

سفارش این سرویس

راهنمای افتتاح حساب الیاس وب مانی

کدام یک از سایت های معتبر بین المللی با وب مانی کار می کنند؟

سایت های بسیاری هستند که با وب مانی کار می کنند اما از معروف ترین این سایت ها که مورد استقبال ایرانیان برای خرید های اینترنتی می باشد می توان به bangood، aliexpress و resello اشاره کرد.

کارمزد وب مانی برای هر تراکنش چه میزان است؟

کارمزد وب مانی برای انجام هر سفارش 0.8٪ می باشد و این مبلغ برای ارسال پول می باشد و دریافت پول هزینه ای به همراه ندارد.

آیا پاسپورت های مختلف در نوع کاربرد هم تفاوت دارند؟

پاسپورت Alias برای انتقال‌های غیر مهم مانند قبض‌ها و خرید اینترنتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و برای کاربران تازه‌ وب مانی مناسب است. پاسپورت رسمی (Formal) برای کاربران و فریلنسر‌های فعال سیستم وب مانی است. پاسپورت شخصی یا Personal برای کسب و کار‌ها و کاربران پیشرفته‌ سیستم است که هدف آن‌ها فقط خرج کردن یا انتقال پول نیست، بلکه استفاده از مجموعه خدمات انتقال پول وبمانی را هم یاد می‌گیرند. هرچه وضعیت پاسپورت بهتر باشد، اعتماد بیشتری از سوی کاربران به شخص خواهد شد و امکانات بیشتری هم از سوی وب‌ مانی در اختیار فرد قرار خواهد گرفت.

توضیحات تکمیلی

با توجه به اینکه ارائه دهنده ی خدمات وب مانی یک شرکت روسی می باشد،خوشبختانه این شرکت به دلیل تحریم های دولت آمریکا علیه ایران استفاده ی کاربران ایرانی از خدمات خود را با محدودیتی همراه نکرده است .(بر خلاف شرکت هایی هم چون Paypal )
پس از این رو هموطنان می توانند از وب مانی به عنوان روشی سریع ،امن و کم درددسر برای پرداخت های الکترونیکی خود استفاده کنند.
برای افتتاح حساب وب مانی نیازی به داشتن کارت اعتباری و یا متصل کردن یک حساب بانکی به حساب وب مانی نیست پس می توان گفت کیف پول وب مانی روشی کم دردسر برای ایرانیانی است که قصد انجام معاملات و خریدهای بین المللی دارند.
کاربردهای وب مانی:
مهم ترین کاربردهایی که وب مانی برای ایرانیان دارد خرید از فروشگاه های اینترنتی وشارژ اکانت های مختلف اینترنتی است.
پاسپورت وب مانی:
پاسپورت وب‌مانی یک مدرک شناسایی دیجیتال است که دارای نمونه امضای کاربر وب مانی بوده و اطلاعات کاربر شامل نام، نام خانوادگی، اطلاعات تماس و پاسپورت کاربر در آن درج شده است. این پاسپورت تایید می‌کند که دارنده‌ آن یک شخص واقعی است.
انواع حساب وب مانی:
وب مانی با توجه به سطح اطلاعاتی که شما در اختیارش قرار می دهید سطح پاسپورت شما را مشخص می کند، این نوع پاسپورت شماست که نشان می دهد سقف تراکنشی که شما روزانه و ماهانه می توانید انجام دهید به چه میزان است.
انواع مختلف پاسپورت در وب مانی:
1-پاسپورت الیاس:در زمان افتتاح حساب پاسپورت شما از این نوع است و این نوع پاسپورت به این معنا می باشد که هیچ کدام از مشخصات شما برای وب مانی ارسال نشده است.
2-پاسپورت فرمال: اگر شما اطلاعات خود را برای وبمانی ارسال کنید، پاسپورت شما به فرمال تغییر پیدا می کند، البته این نوع پاسپورت نیز با توجه به آنکه اطلاعات شما تائید نشده است از سطح پایینی برخوردار است.
3- پاسپورت پرسونال: به این معنی است که شما علاوه بر ارسال اطلاعات برای وب مانی از طریق مراجعه حضوری، دفاتر اسناد رسمی و یا سفارت روسیه در ایران مدارک خود را تائید کرده اید.
حداکثر میزان تراکنش روزانه، هفتگی و ماهانه برای انواع پاسپورت ها به صورت جدول زیر است: (قیمت ها به دلار است)
fd

وب مانی ارزی ۲۴ ۰۳

 

با توجه به جدول فوق افرادی که متناسب با خرید ها و معاملات خود نیازمند سقف تراکنش بالاتری هستند می بایست به منظور ارتقای سطح پاسپورت خود اقدام نمایند.

نحوه ثبت سفارش

برای افتتاح حساب وب مانی ابتدا به سایت ارزی ۲۴ مراجعه کنید.اگر قصد دارید اطلاعاتی درباره ی وب مانی به دست بیاورید از خدمات سایت, افتتاح حساب وب مانی را انتخاب کنید,صفحه ی حاضر باز می شود و اطلاعات خلاصه و مفیدی درباره ی وب مانی در اختیار شما قرار داده می شود.(همان کاری که اکنون انجام دادید)
پس از کسب اطلاعات اولیه اگر قصد افتتاح حساب وب مانی را دارید باید مراحل زیر را انجام دهید:

1- مرحله ی اول کار ثبت نام در سایت ما (arzi24.com ) می باشد.(در صورتی که از قبل در سایت ثبت نام کرده اید وارد پرتال کاربری خود شوید)
2-در پرتال کاربری , افتتاح حساب وب مانی را انتخاب نمایید.
3- شرایط استفاده از این خدمت سایت ارزی ۲۴ را به دقت مطالعه نمایید.
4- اطلاعاتی که از شما خواسته شده را وارد کنید.(نام و نام خانوادگی,تاریخ تولد, ,ایمیل و پسورد)
5- در قسمت پیوست فایل,اسکن پاسپورت خود را ضمیمه کنید.
6- تیک گزینه ی قوانین ارزی ۲۴ را با دقت خواندم و قبول دارم را می زنید و روی ثبت سفارش کلیک کنید.
7- مبلغ درج شده در صفحه را جهت افتتاح حساب وب مانی به وسیله ی کارت های شتاب خود پرداخت نمایید.
8- پس از گذشت 1 تا 3 روز کاری حساب وب مانی شما افتتاح می شود.
9- در صورت دلخواه پس از انجام کار به سایت ما (arzi24.com ) مراجعه نموده و با انتخاب گزینه ی تماس با ما و نوشتن پیام خود در فرم انتقادات و پیشنهادات سطح رضایت خود از خدمت انجام شده را با ما در میان بگذارید.

سفارش "افتتاح حساب الیاس وب مانی" خود را ثبت کنید

در سایت ثبت نام کنید و این سرویس را ثبت کنید!

سفارش این سرویس