افتتاح حساب پرفکت مانی

پرفکت مانی مانند پی پال و وب مانی یک سیستم انتقال مالی بین المللی است.

سفارش "افتتاح حساب پرفکت مانی" خود را ثبت کنید

در سایت ثبت نام کنید و این سرویس را ثبت کنید!

سفارش این سرویس

راهنمای افتتاح حساب پرفکت مانی

توضیحات تکمیلی

با وجود تحریم‌های گسترده مالی علیه ایران، پرفکت مانی جزء محدود شرکت‌هایی است که دست به تحریم کاربران ایرانی نزده است. به همین دلیل، این سرویس در کشورمان بین کسانی که به دنبال دریافت وجه از خارج از کشور و یا خرید از وب‌سایت‌های خارجی هستند از محبوبیت بالایی برخوردار است. پرفکت مانی حتی بخشی ویژه به زبان فارسی نیز دارد. کاربران ایرانی با انتخاب زبان فارسی می‌توانند از همه امکانات این وب‌سایت (شامل بخش پرداخت و دریافت و نیز راهنما) استفاده کنند.

خطرات کار با پرفکت مانی:

شرکت پرفکت مانی یک شرکت پانامایی است.پاناما کشوری است که قوانین نظارت بر امور مالی چندان سخت‌گیرانه‌ای ندارد. برای نمونه، این شرکت (بر خلاف شرکت‌های اروپایی) می‌تواند دارایی کاربران خود را در فعالیت‌های مختلف سرمایه‌گذاری کند. همین امر موجب بالا رفتن ریسک پس‌انداز پول در این سامانه می‌شود. اصلی‌ترین دلیل عدم پذیرش این ارز الکترونیک در بسیاری از فروشگاه‌های بزرگ اینترنتی نیز همین است.

مزایای کار با پرفکت مانی:

با در نظر گرفتن تحریم‌های مختلف مالی علیه شهروندان ایرانی، پرفکت مانی همچنان یکی از بهترین گزینه‌ها برای تراکنش‌های مالی با دنیا به شمار می‌رود. اگر شما هم جز، کسانی هستید که مایلید پول دستمزد خود (برای پروژه‌هایی نظیر برنامه‌نویسی و …) را از مشتریان خارجی بدون دردسر دریافت کنید و یا از سایت های خارجی خرید اینترنتی داشته باشید ، این روش گزینه خوبی به شمار می‌رود.

انواع تراکنش هایی که با اکانت پرفکت مانی می توانید انجام دهید:

  • انتقال وجه به سایر حساب های کاربران
  • خرید از فروشگاه های اینترنتی (البته سایت هایی که امکان پرداخت با پرفکت مانی را دارند)
  • دریافت وجه از کاربران دیگر
  • خرید بیت کوین،دلار آمریکا،یورو و طلا به صورت آنلاین

انواع روش هایپس انداز در پرفکت مانی:

کاربران پرفکت مانی می توانند دارایی خود را در قالب واحد های زیر پس انداز کنند:

  • دلار آمریکا (USD) بر حسب واحد پرفکت مانی (PM)
  • یورو (EUR) بر حسب واحد پرفکت مانی(PM)
  • طلا(Gold) بر حسب واحد پرفکت مانی(PM)معادل طلا برحسب هر اونس
  • بیت کوین(Bitcoin)

انواع حساب پرفکت مانی:

در سامانه پرفکت مانی سه نوع حساب مختلف تعریف شده است که کاربر می‌تواند یکی از آنها را انتخاب کند. هر کدام از این سه حساب، مزایایی به همراه دارد. این سه حساب به ترتیب عادی (Normal)، ممتاز (Premium) و همکار (Partner) نام دارد.

 

1- حساب عادی

هر کاربری که در وب‌سایت پرفکت مانی ثبت نام می‌کند، در این دسته قرار می‌گیرد. کاربران این دسته می‌توانند به راحتی از قابلیت‌های مختلف این سامانه برخوردار شوند.

2- حساب ممتاز

کاربر در پایان سال اول فعالیت خود در پرفکت مانی و یا در صورت رسیدن گردش حساب به میزانی مشخص (۱۰۰ هزار دلار آمریکا یا معادل آن)، از فرصتی برای ارتقای حساب کاربری برخوردار می‌شود. کاربر به این منظور باید درخواستی به واحد مشتریان پرفکت‌مانی ارایه دهد. حساب ممتاز مزایایی دارد که اصلی‌ترین آن، کمتر بودن کارمزد خدمات و تراکنش‌ها نسبت به حساب عادی است.

3- حساب همکار

حساب همکار سومین دسته حساب‌ها در پرفکت‌ مانی به شمار می‌رود. این نوع حساب در اختیار اشخاص عادی قرار نمی‌گیرد. در واقع فقط نماینده سیستم‌های پرداخت یا صرافی‌ها می‌توانند چنین حسابی داشته باشند. این نوع حساب برای شرکت‌های فعال در زمینه تجارت الکترونیک بسیار سودمند است. حساب همکار پرفکت مانی امکان پرداخت‌های بین شرکتی را تسهیل می‌کند. این نوع حساب کمترین میزان کارمزد (یک و نیم درصد) را داشته و سود سالیانه ۸ درصد نیز به کمترین موجودی ماهانه تعلق می‌گیرد.

نحوه ثبت سفارش

برای افتتاح حساب پرفکت مانی ابتدا به سایت ارزی ۲۴ مراجعه کنید.اگر قصد دارید اطلاعاتی درباره یپرفکت مانی به دست بیاورید از خدمات سایت, افتتاح حساب پرفکت مانی را انتخاب کنید,صفحه ی حاضر باز می شود و اطلاعات خلاصه و مفیدی درباره یپرفکت مانی در اختیار شما قرار داده می شود.(همان کاری که اکنون انجام دادید)

پس از کسب اطلاعات اولیه اگر قصد افتتاح حساب پرفکت مانی را دارید باید مراحل زیر را انجام دهید:

1-مرحله ی اول کار ثبت نام در سایت ما (arzi24.com ) می باشد.(در صورتی که از قبل در سایت ثبت نام کرده اید وارد پرتال کاربری خود شوید)

2-در پرتال کاربری, افتتاح حساب پرفکت مانی را انتخاب نمایید.

3-شرایط استفاده از این خدمت سایت ارزی ۲۴ را به دقت مطالعه نمایید.

4-اطلاعاتی که از شما خواسته شده را وارد کنید.(نام و نام خانوادگی,تاریخ تولد, ,ایمیل و پسورد)

5- در قسمت پیوست فایل,اسکن پاسپورت خود را ضمیمه کنید.

6- تیک گزینه ی قوانین ارزی ۲۴ را با دقت خواندم و قبول دارم را می زنید و روی ثبت سفارش کلیک کنید.

7- مبلغ درج شده در صفحه را جهت افتتاح حساب پرفکت مانی به وسیلهی  کارت های شتاب خود پرداخت نمایید.

8- پس از گذشت 1 تا 3 روز کاری حساب پرفکت مانیشما افتتاح می شود.

9-در صورت دلخواه پس از انجام کار به سایت ما (arzi24.com) مراجعه نموده و  با انتخاب گزینهیتماس با ما و نوشتن پیام خود در فرم انتقادات و پیشنهادات سطح رضایت خود از خدمت انجام شده را با ما در میان بگذارید.

سفارش "افتتاح حساب پرفکت مانی" خود را ثبت کنید

در سایت ثبت نام کنید و این سرویس را ثبت کنید!

سفارش این سرویس