افتتاح حساب پی پال

پی پال نام یک کمپانی آمریکایی است که در زمینه ی انتقال وجه الکترونیکی فعالیت می کند. این کمپانی بزرگ در سال ۱۹۹۸ تاسیس شد و انگیزه ی اصلی بنیانگذاران آن از تاسیس این شرکت ایجاد یک واحد پولی بین المللی خارج از کنترل دولت بود. اگر بخواهیم تعریفی ساده از پی پال ارائه دهیم می توانیم بگوییم پی پال انتقال امن پول از طریق ایمیل است. یعنی شما بدون داشتن اطلاعات بانکی و یا مشخصات کارت اعتباری یکدیگر می توانید از طریق پی پال اقدام به انتقال وجه کنید.

سفارش "افتتاح حساب پی پال" خود را ثبت کنید

در سایت ثبت نام کنید و این سرویس را ثبت کنید!

سفارش این سرویس

راهنمای پی پال

افتتاح حساب پی پال به چه کسانی توصیه می شود؟

کسانی باید اقدام به افتتاح حساب پی پال کنند که می خواهند دائما با این حساب کار کنند در غیر این صورت افتتاح این حساب برای افرادی که هر چند ماه یک بار قصد خرید اینترنتی از فروشگاه های اینترنتی را دارند چندان به صرفه نیست و ما در ارزی ۲۴ می توانیم خرید های اینترنتی این افراد را با استفاده از حساب خود انجام دهیم.

کارمزد پی پال برای هر تراکنش چه میزان است؟

کارمزدهای پی پال وقتی فرستنده و گیرنده یک کشور باشند: از ۱ الی ۳۰۰۰ دلار: ۲.۹٪ از کل مبلغ +۳۰ سنت، از ۳۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰دلار: ۲.۵٪ از کل مبلغ +۳۰ سنت، از ۱۰۰۰۰ دلار به بالا: ۲.۲٪ از کل مبلغ +۳۰ سنت، کارمزدهای پی پال وقتی که گیرنده و فرستنده یک کشور نباشند: از ۱ الی ۳۰۰۰ دلار: ۳.۹٪ از کل مبلغ +۳۰ سنت، از ۳۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ دلار: ۳.۵٪ از کل مبلغ +۳۰ سنت، از ۱۰۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰۰ دلار: ۳.۲٪ از کل مبلغ +۳۰ سنت، از ۱۰۰۰۰۰ دلار به بالا: ۲.۹٪ از کل مبلغ +۳۰ سنت

توضیحات تکمیلی

پی پال نام یک کمپانی آمریکایی است که در زمینه ی انتقال وجه الکترونیکی فعالیت می کند. این کمپانی بزرگ در سال ۱۹۹۸ تاسیس شد و انگیزه ی اصلی بنیانگذاران آن از تاسیس این شرکت ایجاد یک واحد پولی بین المللی خارج از کنترل دولت بود.
اگر بخواهیم تعریفی ساده از پی پال ارائه دهیم می توانیم بگوییم پی پال انتقال امن پول از طریق ایمیل است. یعنی شما بدون داشتن اطلاعات بانکی و یا مشخصات کارت اعتباری یکدیگر می توانید از طریق پی پال اقدام به انتقال وجه کنید.
پی پال امروزه در ۱۹۰ کشور دنیا فعالیت می کند و بیش از ۲۳۰ میلیون کاربر دارد و به آن ها این امکان را می دهد که با ۲۴ ارز مختلف ارسال,دریافت و نگهداری پول را انجام دهند.

شرکت پی پال به تبعیت از قوانین کشور آمریکا درباره ی تحریم ایران به افراد داخل ایران اجازه ی ایجاد اکانت نمی دهد.

انواع تراکنش هایی که با اکانت پی پال می توانید انجام دهید:
1-خرید از تمامی وبسایت ها و فروشگاه های اینترنتی (مانند eBay) که به درگاه پی پال متصل هستند.
2-ارسال پول به سایر حساب های پی پال.
3-دریافت پول از سایر حساب های پی پال.
4-انتقال پول از حساب بانکی و انواع کارت ها به اکانت پی پال و بالعکس.
5-ریفاند بخشی یا کل مبلغ دریافت شده در یک تراکنش

روش ساخت اکانت پی پال در سایر کشورها به جز ایران(و دیگر کشورهایی که تحریم هستند):
ساخت اکانت پی پال برای افرادی که خارج از ایران (و دیگر کشور هایی که تحریم هستند) زندگی می کنند بسیار آسان و سریع می باشد.کافیست به سایت paypal.com مراجعه نموده و در گوشه ی بالای صفحه گزینه ی sign up را انتخاب کنید.
در زمان ایجاد اکانت پی پال باید نوع حساب نیز تعیین شود. حساب‌ کاربری پی پال می‌تواند یکی از انواع Premier، Personal و یا Business باشد. پس ابتدا نوع حساب را مشخص می کنید.
در مرحله ی بعد فرمی شامل نام کشور,نام و نام خانوادگی,ایمیل و پسورد رو به روی شما هست. پس از پر کردن این اطلاعات دکمه ی next را می زنید ,وارد صفحه ی جدیدی می شوید که در آن باید نام شهر ,آدرس محل زندگی,کد پستی,شماره تلفن و تاریخ تولد خود را وارد نموده و روی Agree and Create Account کلیک کنید.

اکانت پی پال شما ساخته شده فقط کافیست حساب خود را به وسیله ی یک کارت اعتباری وریفای کنید. اطلاعات مربوط به کارت اعتباری خود (شماره کارت,تاریخ انقضا,cvv2) را وارد می کنید و بدین صورت اکانت پی پال متصل به کارت اعتباری شما می شود.

نکته ی مهم: روشی که به منظور ساخت اکانت پی پال در بالا گفته شد کارایی خاصی برای ایرانیانی که در ایران زندگی می کنند ندارد چون همان طور که گفته شد شرکت پی پال اکانت هایی که با Ip ایران ساخته شود را بلافاصله مسدود می کند.

روش ساخت اکانت پی پال برای هم وطنان ایرانی(اقامت کنندگان ایران):
به همان میزان که ساخت اکانت پی پال برای افراد خارج از ایران آسان و سریع است این کار برای ایرانیان داخل کشور دشوار می باشد زیرا به محض اطلاع پی پال از ایرانی بودن (در واقع ساکن ایران بودن) سازنده ی اکانت ,حساب پی پال شما مسدود می شود و پول داخل حسابتان توسط شرکت بلوکه می شود.

پس به منظور جلوگیری از این خطرات برای ایجاد اکانت پی پال ابتدا به سایت ارزی ۲۴ مراجعه کنید.اگر قصد دارید اطلاعاتی درباره ی پی پال به دست بیاورید از خدمات سایت, افتتاح حساب پی پال را انتخاب می کنید,صفحه ی حاضر باز می شود و اطلاعات خلاصه و مفیدی درباره ی پی پال در اختیار شما قرار داده می شود.(همان کاری که اکنون انجام دادید)

نحوه ثبت سفارش

پس از کسب اطلاعات اولیه اگر قصد افتتاح حساب پی پال دارید باید مراحل زیر را انجام دهید:
1-مرحله ی اول کار ثبت نام در سایت ما (arzi24.com ) می باشد.(در صورتی که از قبل در سایت ثبت نام کرده اید وارد پرتال کاربری خود شوید)
2-در پرتال کاربری , افتتاح حساب پی پال را انتخاب نمایید.
3- شرایط استفاده از این خدمت سایت ارزی ۲۴ را به دقت مطالعه نمایید.
4- اطلاعاتی که از شما خواسته شده را وارد کنید.(نام و نام خانوادگی پاسپورتی,تاریخ تولد,شماره پاسپورت,ایمیل و پسورد ایمیل)
5-اطلاعات مربوط به ریموت دسکتاپ خریداری شده شامل IP,User,Password را در فرم مربوطه پر کنید.
6-در قسمت پیوست فایل,اسکن پاسپورت خود یا شخصی را که می خواهید حساب به نام او باشد ضمیمه کنید.
7-تیک گزینه ی قوانین ارزی ۲۴ را با دقت خواندم و قبول دارم را می زنید و روی ثبت سفارش کلیک کنید.
8-مبلغ مورد نظر را جهت ساخت اکانت پی پال به وسیله ی کارت های شتاب خود پرداخت نمایید.
9-پس از گذشت ۳ تا ۷ روز کاری اکانت پی پال شما افتتاح می شود و اسکن مدارک برای شما ارسال می شود.
10-در صورت دلخواه پس از انجام کار به سایت ما (arzi24.com) مراجعه نموده و با انتخاب گزینه ی تماس با ما و نوشتن پیام خود در فرم انتقادات و پیشنهادات سطح رضایت خود از خدمت انجام شده را با ما در میان بگذارید.

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب پی پال که شما باید در اختیار ما قرار دهید:
1-اسکن پاسپورت خود و یا فردی که می خواهید حساب پی پال به نام او افتتاح شود.
2-اطلاعات مربوط به ریموت دسکتاپ که توسط شما خریداری شده است.(البته در صورت تمایل شما ارزی ۲۴ می تواند ریموت دسکتاپ مورد نیازتان را با قیمت مناسب خریداری کند)

نکاتی که در هنگام کار با پی پال باید به آن توجه کنید:
1-به دلیل تبعیت شرکت پی پال از قوانین کشور آمریکا ,ساکنان ایران نمی توانند اکانت پی پال بسازند پس هرگز با آی پی ایران وارد پی پال نشوید چون اکانت شما مسدود خواهد شد.(خرید ریموت دسکتاپ به همین علت ضروری می باشد)
2-برای لاگین شدن به پی پال از وی پی ان و پروکسی سرورها استفاده نکنید.
3-پی پال نظارت بسیار جدی و دقیقی بر روی تراکنش ها دارد پس از انجام کارهای غیرقانونی و خلاف قوانین پی پال جداً خودداری کنید.
4-بعد از افتتاح حساب پی پال سعی کنید ابتدا با مبالغ پایین کار کنید تا پی پال به حساب شما مشکوک نشود.
5-ارزی ۲۴ حساب پی پال را برای شما افتتاح می کند و مدارک حسابتان را ارسال می کند اما در صورت مسدود شدن حساب ,هیچ مسئولیتی به عهده ی ما نمی باشد.

سفارش "افتتاح حساب پی پال" خود را ثبت کنید

در سایت ثبت نام کنید و این سرویس را ثبت کنید!

سفارش این سرویس