پنج‌شنبه 3 اکتبر 2019

افزایش ارزش ریپل؛ تبلیغات ببینید ارز “تتر” جایزه بگیرید

اخبار

از آغاز معرفی بیت کوین به عنوان ارز دیجیتال و به دنبال آن بوجود آمدن سایر ارزهای دیجیتال، به طور معمول افزایش قیمت بیت کوین بیشتر از سایر رمزارزها بوده است. اما این روند افزایش برای بیت کوین تغییر کرده است. در همین خصوص آمارها مشخص کرده اند که ریپل با افزایش قیمت مواجه شده و همین موضوع منجر به افزایش ارزش بازار شده است.

افزایش قیمت ریپل که منجر به افزایش ارزش بازار شده است، احتمالا به دلیل گزارش مبنی برفورک این توکن بوده است. این فورک باعث کشکمش داخلی در جامعه ریپل شده است.اخیرا به دلیل آنکه ریپل در حال فروش XRP به مشتریان خود برای تامین بودجه سرمایه گذاری های مختلف است، در جامعه XRP مقداری نا آرامی به وجود آمده است.
ریپل در ماه جولای افزایش فروش ۴۸ درصدی را نسبت به سه ماهه قبل اعلام کرد. ریپل تخمین زده است که ۶۰ میلیارد از ۱۰۰ میلیارد توکن XRP در گردش می‌باشد.
یکی از کاربران توییتر و از سرمایه گذاران XRP در ماه آگوست نوشت: من درباره فورک زدن XRP فکر می‌کنم تا دیگر نگران اقدامات موسسان نباشیم. این اقدام باید از جانب جامعه XRP صورت گیرد.

درخواستی در سایت change.org در خصوص اینکه شرکت ریپل از فروش بیش از حد XRP دست نگه دارد به امضای ۳۶۰۰ کاربر رسیده است.
بیت کوین که از اول سال تاکنون با افزایش قیمت ۲۰۰ درصدی مواجه شده است در چند ماه اخیر بدون تغییر در قیمت بوده است زیرا توجه افراد حاضر در بازار به سمت قانونگذاران جهانی، غول های فناوری و مسائلی همچون لیبرای فیسبوک جلب شده است و دلیل آن نیز دریافت سیگنال های احتمالی از این مسائل برای پیش بینی آینده بازار بیت کوین و ارزهای دیجیتال می‌باشد.
هرچند با افزایش سلطه بیت کوین به سطح بی سابقه طی دو سال اخیر، احساسات افراد حاضر در بازار ارزهای دیجیتال نیز تشدید شده است.متی گرینسپن تحلیلگر ارشد بازار eToro در توییتر بیان کرد:
اکنون سلطه بیت کوین قابل مقایسه با زمانی شده است که بازار آلتکوین ها به این شکل توسعه نیافته بود. بعید است که سلطه بیت کوین بیشتر از این مقدار شود.
با مشاهده تبلیغات در TRON TV تبلیغات جایزه بگیرید.

 

جاستین سان و بنیاد ترون اعلام کردند که بینندگان ترون تی وی با تماشای تبلیغات در این پلتفرم می توانند بیت تورنت و تتر بر بستر ترون بدست آورند.
*جاستین سان اخیرا در توییتر بیان کرد که TRON TV به کاربرانی که تبلیغات تماشا کنند بیت تورنت و تتر بر بستر ترون اهدا می کند.
*این پلتفرم جدید به کاربران امکان می دهد تا محتوای آن را از طریق کیف پول ترون پخش و مشاهده کنند.
جاستین سان در مورد TRON TV هفته گذشته توییت کرده و گفته بود کاربران ترون می توانند به میلیون ها بیننده دیگر بپیوندند. بنیانگذار ترون همچنین بیان کرد که این پلتفرم در آینده نزدیک محتوای دارای مجور را اضافه خواهد کرد، همچنین ویژگی پرداخت به ازای تماشای تبلیغات نیز در آن تعبیه خواهد شد.
طبق گزارشات،ترون تی وی راهی برای بنیاد ترون است تا این بنیاد بتواند با پرداختن به مشاغل تهیه محتوا، نفوذ خود را گسترش دهد. در وایت پیپر این ارز دیجیتال، ترون به عنوان پلتفرم کریپتویی چندگانه و انقلابی معرفی شد که قصد دارد چارچوب های موجود در حوزه سرگرمی نظیر تلویزیون و بازی را دگرگون کند.
کاربران می توانند از طریق کیف پول ترون و یا مشاهده وبسایت رسمی ترون مستقیما به TRON TV دسترسی داشته باشند.

اشتراک گذاری این مطلب

مطالب مرتبط