جمعه 30 نوامبر 2018

با اپلیکیشن پیوت (PIVOT) ارز دیجیتال بیت کوین کسب کنید

مقالات

در هر دوره ای و متناسب با شرایط زمانی ،صاحبان مشاغل و سرمایه برای ترغیب و تشویق مردم به استفاده از خدمات آنها جوایز و هدایایی را به صورت نقدی و یا غیر نقدی قرار می دادند. امروز با پیشرفت تکنولوژی وفراگیر شدن اینترنت کسب و کارهای آنلاین هم برای جلب توجه مردم دست به انجام همان روشها به صورت مدرن و امروزی میزنند.با ورود ارزهای دیجیتال به زندگی مردم و اعتماد افراد به اینگونه از پول جدید بسیاری از صاحبان کار و سرگرمی با ساخت اپلیکیشنها و در جهت توسعه عمومی آنها به پرداخت پاداش به کاربران در زمان استفاده از این اپلیکیشنها به صورت ارز دیجیتال روی آورده اند.یکی از این موارد اپلیکیشن پیوت(PIVOT) می باشد که در این زمینه مشغول به فعالیت است.

با این اپلیکیشن می توانید روزانه حداقل حدود ۴ الی ۶ دلار با روش های مختلف کسب درآمد کنید. روش های مختلفی برای کسب درآمد از این اپلکیشن وجود دارد که در ادامه به معرفی آن می پردازیم اکنون میخواهیم با توضیح به نسبت کاملی درباره این اپلکیشن، آن را به شما معرفی کنیم .
پیوت(PIVOT)یک شبکه اجتماعی مخصوص ارزهای دیجیتال است که شبیه اینستاگرام میباشد و از همکاری شبکه اجتماعی ردیت و کوین دسک ایجاد شده است.با توجه به ساختار این اپلیکیشن ،به نظر می آید که پیوت در جهت رقابت با اینستاگرام طراحی و عرضه شده است.
پیوت روزانه ۴ بیتکوین را در بین کاربران تقسیم میکند و هر کسی تلاش بیشتری کند سهم بیشتری را در آن روز میبرد. کافیست این برنامه را از گوگل پلی یا اپ استور دانلود و در گوشی خود نصب و فقط با خواندن پستها امتیاز،(که در این اپلیکیشن پاورPOWER نامیده می شود) بگیرید و همچنین با معرفی به دوستان نیز پاور بسیار زیادی خواهید گرفت و در پایان روز پاورهای شما تبدیل به بیت کوین شده و به اکانت شما واریز میشود. همچنین میتوانید کسب و کار خود در زمینه ارزهای دیجیتالی خود را به هزاران کاربر در این شبکه به صورت رایگان معرفی کنید. لازم به توضیح است که بدانیم صرافی بزرگBinanceنیز بر روی این اپ سرمایه گذاری کرده است.برای شروع به کار و دریافت بیت کوین رایگان لازم است که ابتدا نرم افزار پیوت ( pivot ) را بسته به سیستم عامل موبایل خود دانلود کنیم پس از دانلود نرم افزار توسط همان جیمیلی که حساب را ایجاد کرده اید به نرم افزار وارد شوید.

امتیاز(POWER)چیست و کارایی آن کجاست
شما با انجام یک سری کارساده امتیاز یا پاور کسب می کنید . این امتیازات به صورت روزانه هستند و بعد از پایان هر روز دوباره صفر میشوند .
پس از پایان هر روز ، با توجه به کسب امتیازات آن روز به شما پاداش ( پول ) تعلق میگیرد.هرچه امتیازتان بیشتر باشد درآمدتان نیز بیشتر است .برای کسب روزانه دو تا سه دلار باید حداقل روزانه ۳۰ تا ۴۰ هزار امتیاز کسب کنید .
نکته مهم: در نسخه جدید برنامه دیگر به شما بیت کوین نمی دهد و به جای آن ارزی به نام PVT می دهد . فقط باید کمی صبر کنید تا این ارز قابل تبدیل به بیت کوین شود .

راه های کسب امتیاز یا پاور
۱٫مشاهده مطالب
شما میتوانید با مشاهده هر مطلب ۱۰۰POWERبه دست بیاورید . حداکثر در هر روز میتوانید از این قسمت تا ۴۰۰۰ POWERکسب کنید . فراموش نکنید که بعد از مشاهده هر مطلب ، در پایین آن صفحه بر روی GET READ POWER کلیک کنید تا امتیاز آن به حسابتان واریز شود .در این شبکه اجتماعی شما با دیدن و خواندن پستها و مطالب دیگر کاربران و همچنین با دعوت دوستان به پیوت ،پاور هدیه می گیرید و هر چه میزان پاور بیشتر باشد سهم بیشتری از این استخر ۴ بیت کوینی به شما اختصاص می یابد.پاداشهای هر روز ،در روز بعد در ساعت ۵:۳۰ بعد از ظهر به وقت ایران به بیت کوین تبدیل شده و یا با پیامی تصویری در صفحه اول اپلیکیشن به شما اطلاع داده می شود.شما باید در کادر مشخص شده بر روی گزینه کلیک کنید تا مقدار ساتوشیها(مثل نسبت سنت به دلار ساتوشی پول خرد یک بیت کوین است)به موجودی کیف پول دیجیتال شما (والت)اضافه شود.
۲٫دعوت دوستان به پیوت(PIVOT)
شما میتوانید در صفحه معرفی دوستان ، لینک خودتان را دریافت کنید و آن را پخش کنید . به ازای هر نفر که با لینک شما عضو این برنامه شود به شما ۱۰۰۰۰ POWERتعلق می گیرد . علاوه بر آن معادل ده درصد(۱۰%) از درآمد دوستتان به حساب شما واریز می شود .
***در انتها باید بگوییم که استفاده از این اپلیکیشن هیچ ریسکی را شامل نشده و ضرری را متوجه شما نخواهد کرد و با توجه به حجمی که از اینترنت مصرف می کند به عنوان یک منبع درآمد شبکه ای کاملا به صرفه می باشد ،در کنار اینکه شما در زمانهای فراغت خود می توانید به استفاده از این نرم افزار بپردازید وبه کسب درآمد راحت به صورت ارزهای دیجیتال برسید.

اشتراک گذاری این مطلب

مطالب مرتبط