یکشنبه 14 جولای 2019

بلاک چین اتریوم در آخرین سری گوشی های گلکسی سامسونگ

اخبار

شرکت سامسونگ نسخه بتا SDK بلاک چین خود را برای توسعه دهندگانی که با این شرکت همکاری کرده بودند در دسترس قرار داد. قبل تر این شرکت اعلام کرده بود که از بلاکچین اتریوم برای این کار استفاده خواهد کرد. این کیت شامل چندین ابزار اضافی برای توسعه برنامه های غیر متمرکز و بلاکچین در آخرین گوشی هوشمند گلکسی است.

((بتا:در این نگارش تمامی ویژگی‌های مدنظر تولیدکننده آماده می‌شود و یک نسخه در اختیار کاربران عمومی قرار می‌گیرد و کاربران عمومی برنامه را آزمایش می‌کنند و بازخوردهای خودشان و لیست اشکالات کشف شده را به تیم توسعه گزارش می‌دهند. در این زمان تیم توسعه مشغول رفع مشکلاتی می‌شود که کاربران به آنها اطلاع داده‌اند. و ویژگی‌هایی که تا قبل از این به آنها توجه نکرده بودند، به این نسخه اضافه می‌شود.))

سامسونگ نسخه بتا برای کیت توسعه نرم افزار (SDK) بلاکچین خود فراهم کرده است و در اختیار شرکایی که دسترسی به این ابزار دارند گذاشته است. این کیت نشان دهنده گام بعدی سامسونگ جهت بکار بردن قابلیت های اتریوم در سری گوشی های گلکسی S10e, S10, S10+, S10 5G و گلکسی فولد می باشد. این شرکت در ماه می بیان کرد که ویژگی های کریپتو را در گوشی های خود اعمال خواهد کرد.

به طور کل، SDK برای توسعه دهندگان روش هایی برای مدیریت حساب کاربران، اجازه امضای دیجیتال برای تراکنش ها و اداره کردن داده تراکنش ها را در اختیار قرار می دهد. این کیت همچنین به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا به کیف های آفلاینی به مانند  ترزور و لجر متصل شوند.

کسانی که وضعیت شریک با این شرکت را دریافت کرده باشند به ویژگی های بیشتری در این کیت دسترسی خواهند داشت. شرکا به مرورگر مخصوص بلاکچین برای برنامه های غیرمتمرکز وب دسترسی خواهند داشت که ویژگی هایی برای آسان شدن پرداخت های کریپتویی دارد و ابزاری دارد که نرخ کارمزد استفاده از صرافی های کریپتو را تخمین می زند.

همچنین شرکا می توانند تاریخچه تراکنش ها  را از گره(node) پراکسی بلاکچین سامسونگ بیرون بیاورند. هنوز مشخص نیست که سامسونگ نود اتریوم خود را اجرا می کند یا از یک سرویس ارائه دهنده استفاده خواهد کرد.

سامسونگ بیان کرد این ویژگی ها کمک می کند تا هزینه ساخت برنامه غیرمتمرکز بر روی تلفن همراه کاهش یابد. این اقدام در راستای سایر توسعه های مربوط با کریپتو در سامسونگ است. این شرکت در ماه فوریه اعلام کرد که ذخیره سازی کلید های ارز های دیجیتال را نیز پشتیبانی می کند.

 

اشتراک گذاری این مطلب

مطالب مرتبط