دوشنبه 20 ژانویه 2020

بهبود عملکرد اسکن سه بعدی “نوت ۱۰” سامسونگ

اخبار

سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰+ دو گوشی پرچمدار محبوب هستند که تقریباً در هر بخش  نرم افزاری و سخت افزاری خود نسبت به رقبای هم رده خود برتری دارند. از صفحه نمایش شگفت انگیز OLED گرفته تا صفحه نمایش بزرگ و قلم One UI 2.0. به جز ویژگی اسکن سه بعدی در دوربین نوت ۱۰+ که کارایی نداشته و همچنین توسط این شرکت تبلیغات زیادی برای این ویژگی شده بود، در باقی موارد این سری از پرچمداران سامسونگ عالی هستند. قرار بود دوربین ToF بسیار قدرتمند باشد که بتواند به راحتی مدل های سه بعدی اشیا را با اسکن کردن آنها ارائه دهد. با این حال، این وعده تحقق عملی کاملی نداشت، زیرا همچنان خطاهایی برای اشیاء و چهره های انسانی به همراه داشت. به همین خاطرسامسونگ به عنوان شرکتی که درارائه به روزرسانی ها بسیار فعال می باشد، کاربران نوت ۱۰ و Note 10+ را نا امید نکرده است زیرا یک بروزرسانی جدید و مفید را برای این تلفن های پرچمدار معرفی کرده است.

 

 

نقطه قوت گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ پلاس دوربین آن است. اما ماژول ToF دوربین این دستگاه نیز طرفداران زیادی دارد. این ماژول، نقشه‌برداری و اسکن سه‌بعدی از سطح اشیا را ممکن می‌کند. به وسیله این قابلیت می‌توان اشیا را از زوایای مختلف اسکن کرد تا یک مدل ۳۶۰ درجه از آن‌ها را در اختیار داشته باشیم.

اما اسکن‌های سه‌بعدی حاصل از ماژول ToF گلکسی نوت ۱۰ پلاس سامسونگ دارای فرم ایده‌آل نیستند و خطاهای مختلفی در نرم‌افزار دوربین باعث رنجش کاربران می‌شود. سامسونگ نیز با انتشار جدیدترین بروزرسانی خود برای این تلفن حالت “Person Mode” را به نرم‌افزار گوشی اضافه کرد تا تجربه کاربری با آن بهبود پیدا کند.

با اضافه شدن این حالت بسته به سلیقه خود می‌توانید دو گزینه Person و Thing را برای اسکن سه‌بعدی اشیا انتخاب کنید تا اسکن‌های حاصل شده بهتر از قبل باشند.افرادی که مایل به استفاده از نسخه بهبودیافته نرم‌افزار اسکن سه‌بعدی سامسونگ هستند، می‌توانند این نرم‌افزار را از طریق گلکسی استور آپدیت کنند.

اشتراک گذاری این مطلب

مطالب مرتبط