شنبه 13 جولای 2019

تبدیل BAT به سایر ارز های دیجیتال در مرورگر بریو

اخبار

مرورگر بلاک چینی “بریو” ارز های دیجیتال اتریوم، بیت کوین، بیت کوین کش، Dash، ریپل، لایت کوین و بیت کوین کش را به فهرست پشتیبانی برای انجام تراکنش در پلتفرم خود اضافه کرده است.

بریو رویکردی کاملا متفاوت با مرورگرهای سنتی دارد که اطلاعات کاربران را استخراج کرده و این اطلاعات را به ازای دریافت مبالغ هنگفت به شرکت های تبلیغاتی می‌فروشند. در عوض مرورگر بریو بر اساس میزان زمانی که کاربران صرف مشاهده سایت ها می‌کنند به آنها پاداش می‌دهد. کاربران در این خصوص با توکن بت (BAT) که مبتنی بر پلتفرم اتریوم است جایزه دریافت می‌کنند.کاربران بریو پس از دریافت توکن بت می‌توانند از پلتفرم آپهولد (Uphold) برای تبدیل این توکن به ارزهای موجود استفاده کنند. هرچند در این پلتفرم فقط چند ارز دیجیتال وجود دارد که “دش” یکی از آنها می‌باشد.

در حال حاضر آگاهی روزافزونی در خصوص محافظت از حریم خصوصی در حال شکل گیری است و این قضیه با افزایش خدمات محافظت از حریم خصوصی در میان پلتفرم های تعاملی موجود در اینترنت کاملا مشهود است.

برنامه های پیام رسان رمزنگاری شده با افزایش محبوبیت روبرو هستند و برنامه‌هایی نظیر تلگرام، واتس اپ، وایبر، داست و چندین برنامه دیگر در حال پذیرش و استفاده از سیستم رمزنگاری همتا به همتا می‌باشند. جدای از برنامه های پیام رسان، استفاده کلی از اینترنت و توسعه های اجتماعی-سیاسی اخیر مشخص کرده اند که شبکه های خصوصی در فضای مجازی از چه اهمیت ویژه ای برخوردارند و جنجال فاش شدن ایمیل ها در آخرین انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده، بیانگر اهمیت این شبکه ها می‌باشد.

چندین اتفاق دیگر نیز رخ داده اند که از نظر اهمیت و تأثیرگذاری، حتی در سطح شخصی نیز متفاوت می‌باشند. خطر کلاهبرداری و امنیت باعث شده است که عموم مردم به روش ها و شبکه های خصوصی برای انجام فعالیت خود تمایل بیشتری داشته باشند. بنابراین، افزایش آگاهی و پذیرش فناوری های ارتباطی مبتنی بر حریم خصوصی جای تعجب ندارد.

بریو یک مرورگر بر بستر بلاک چین است. سایر پلتفرم ها نظیر VPN ها و برنامه های مجهز به رمزنگاری که اشاره شد نیز در حال محبوب تر شدن می‌باشند. به منظور حفظ ماهیت خصوصی این پلتفرم ها، شبکه های خصوصی در تراکنش ها بسیار مهم می‌شوند. در اینجاست که ارتباط دش با موضوع مطرح شده را می‌توان کاملا مشاهده کرد.

اشتراک گذاری این مطلب

مطالب مرتبط