پرداخت با درگاه ویزا کارت

ویزا نام کارت اعتباری است که افراد در تمامی کشورهای دنیا (به جز کشورهای تحریم شده توسط دولت ایالات متحده) می توانند از طریق آن ها خرید های اینترنتی خود را انجام دهند و یا با مراجعه به دستگاه های خودپرداز مبلغ مورد نظر خود را از دستگاه دریافت نمایند.

سفارش "پرداخت با درگاه ویزا کارت" خود را ثبت کنید

در سایت ثبت نام کنید و این سرویس را ثبت کنید!

سفارش این سرویس

راهنمای پرداخت با ویزا کارت

من در ایران زندگی میکنم. به نظر شما آیا این اکانت به درد من میخورد؟!

با توجه به اینکه شما در ایران زندگی می کنید بهتر است در صورتی به سمت باز کردن و تهیه یک حساب پی پل بروید که دائما بخواهید با آن حساب کار کنید و در واقع به آن حساب نیاز مبرم داشته باشید. برای مثال افتتاح این حساب برای افرادی که فقط یک بار در ماه بیشتر از اینترنت خرید ندارند مناسب و به صرفه نیست. این دوستان بهتر است خریدشان را از طریق ما یا سایر مکان های معتبر انجام دهند. ولی افرادی که میخواهند با این حساب کار کنند برای مثال درآمدهایی که از طریق اینترنت کسب می کنند.

توضیحات تکمیلی

1-خرید از فروشگاه های اینترنتی معتبر در سراسر جهان
2-رزرو هتل و یا خرید بلیط پروازهای خارجی
3-پرداخت هزینه های مربوط به گرفتن وقت سفارت
4-پرداخت هزینه ی ثبت نام در آزمون های بین المللی
5-پرداخت هزینه ی ثبت مقالات بین المللی
6-پرداخت شهریه ی دانشگاه ها
6-خرید لایسنس
7-خرید گیفت کارت
و …

در واقع ویزا کارت استفاده ای همچون کارت های اعتباری بانکی در کشورمان دارد با این تفاوت که این کارت در اکثر کشورهای دنیا قابل استفاده می باشد و شما با این کارت اعتباری می توانید از فروشگاه های اینترنتی سراسر دنیا خرید نمایید.در حال حاضر به دلیل تحریم های اعمال شده علیه ایران بانک های ایرانی قادر به صدور ویزا کارت نمی باشند و این مساله موجب شده هم وطنانی که به دلایل شخصی و یا شغلی نیازمند خرید های اینترنتی از سایت های خارجی می باشند با مشکل رو به رو شوند.

ما در ارزی ۲۴ با داشتن ویزا کارت فیزیکی می توانیم شما را در امر خرید آنلاین یاری کنیم.

نحوه ثبت سفارش

در صورتی که مایل به انجام هر یک از خدمات فوق توسط ما هستید کافیست ابتدا وارد سایت ARZI24.COM شوید.
اگر می خواهید اطلاعاتی درباره ی خرید با ویزا کارت به دست آورید از بخش خدمات سایت ,خرید با درگاه ویزا کارت را انتخاب کنید،صفحه ی حاضر باز می شود و اطلاعات خلاصه و مفیدی درباره ی این موضوع در اختیار شما قرار داده می شود.(همان کاری که اکنون انجام دادید)
پس از کسب اطلاعات اولیه اگر قصد خرید از طریق ویزا کارت را دارید باید مراحل زیر را انجام دهید:
1-مرحله ی اول کار ثبت نام در سایت ما (arzi24.com ) می باشد.(در صورتی که از قبل در سایت ثبت نام کرده اید وارد پرتال کاربری خود شوید)
2-در پرتال کاربری , پرداخت با درگاه ویزا کارت را انتخاب نمایید.
3- شرایط استفاده از این خدمت سایت ارزی ۲۴ را به دقت مطالعه نمایید.
4- اطلاعاتی که از شما خواسته شده را وارد کنید.( میزان ارز,نوع ارز,آدرس اینترنتی سایتی که از آن قصد خرید دارید، در صورت دارا بودن حساب کاربری در سایت مورد نظر نام کاربری و رمز عبورتان)
5-محاسبه ی قیمت و کارمزد به طور اتوماتیک و با توجه به نرخ روز ارز انجام می شود و مبلغ ریالی را که شما باید بپردازید برای شما مشخص می گردد.
6- تیک گزینه ی قوانین ارزی ۲۴ را با دقت خواندم و قبول دارم را می زنید و روی ثبت سفارش کلیک کنید.
7- مبلغ مندرج شده را جهت پرداخت خرید اینترنتی خود را به وسیله ی کارت های شتاب پرداخت نمایید.
8-خرید شما پس از ثبت سفارش انجام شده و رسید آن برای شما ارسال می گردد.
9- در صورت دلخواه پس از انجام کار به سایت ما (arzi24.com ) مراجعه نموده و با انتخاب گزینه ی تماس با ما و نوشتن پیام خود در فرم انتقادات و پیشنهادات سطح رضایت خود از خدمت انجام شده را با ما در میان بگذارید.

سفارش "پرداخت با درگاه ویزا کارت" خود را ثبت کنید

در سایت ثبت نام کنید و این سرویس را ثبت کنید!

سفارش این سرویس