ووچر پرفکت مانی

پرفکت مانی یک سیستم انتقال مالی بین المللی است که یکی از مهم ترین کاربردهای آن پرداخت سریع و آسان هزینه ی خریدهای اینترنتی است.

سفارش "ووچر پرفکت مانی" خود را ثبت کنید

در سایت ثبت نام کنید و این سرویس را ثبت کنید!

سفارش این سرویس

راهنمای ووچر پرفکت مانی

من در ایران زندگی میکنم. به نظر شما آیا این اکانت به درد من میخورد ؟!

با توجه به اینکه شما در ایران زندگی می کنید بهتر است در صورتی به سمت باز کردن و تهیه یک حساب پی پل بروید که دائما بخواهید با آن حساب کار کنید و در واقع به آن حساب نیاز مبرم داشته باشید. برای مثال افتتاح این حساب برای افرادی که فقط یک بار در ماه بیشتر از اینترنت خرید ندارند مناسب و به صرفه نیست. این دوستان بهتر است خریدشان را از طریق ما یا سایر مکان های معتبر انجام دهند. ولی افرادی که میخواهند با این حساب کار کنند برای مثال درآمدهایی که از طریق اینترنت کسب می کنند.

توضیحات تکمیلی

اگر قصد خرید از یک فروشگاه اینترنتی و پرداخت توسط پرفکت مانی را دارید به دو راه این کار برای شما امکان پذیر است:

اول اینکه خود شما توسط ارزی ۲۴ اقدام به افتتاح حساب پرفکت مانی کنید و پس از افتتاح حساب با استفاده از اکانت خود کارهایی هم چون انتقال پول ،خرید های اینترنتی و … را انجام دهید. (برای اطلاع بیشتر به صفحه ی افتتاح حساب پرفکت مانی مراجعه کنید)

راه حل دوم مناسب افرادی است که هر از چند گاهی قصد خرید از فروشگاه های اینترنتی را دارند و نیاز آن ها به انتقال پول و خرید های اینترنتی به اندازه ای نیست که افتتاح حساب پرفکت مانی برای آن ها به صرفه باشد، این دسته از افراد می توانند پس از انتخاب خرید خود از فروشگاه های اینترنتی با مراجعه به ارزی ۲۴ مراحل پرداخت را به ما واگذار کنند و ما از طریق حساب   پرفکت مانی خود پرداخت را انجام دهیم.

نحوه ثبت سفارش

1- با توجه به این که برخی از سایت ها در مرحله آخر پرداخت مبلغی را تحت عنوان مالیات به قیمت نهایی اضافه و یا برای خرید از طریق پرفکت مانی کارمزد دریافت می کنند، حتما قبل از ثبت سفارش از قیمت نهایی خرید خود مطمئن شوید.

2- در صورتی که نیاز به فاکتور رسمی سفارش خود دارید پس از ثبت سفارش و قبل از پرداخت وجه جهت دریافت پیش فاکتور از طریق ارسال تیکت با واحد مالی ارزی 24 هماهنگی لازم را به عمل آورید.

3- برای هر تراکنش یا پرداختی که باید انجام شود، نیاز هست که سفارش جدا ثبت کنید. مثلا اگر دو فاکتور در یک سایت دارید که باید پرداخت شود، میبایست دو سفارش جدا ثبت کنید مگر اینکه قابلیت پرداخت در یک مرحله برای هر دو فاکتور وجود داشته باشد.

4- چنانچه پیرو پرداخت مرتبط با سفارش کاربر، مبلغ از حساب ارزی کسر اما پرداخت توسط سایت پذیرنده تایید نشد، معادل ریالی تنها در صورتی با شما تسویه می شود که وجه کسر شده به حساب ما باز گردد.

5- ما در ارزی 24 فقط پرداختهای شما را انجام میدهیم و مسئولیت کلیه پیگیری هایی که نیاز هست با سایت مورد نظر صورت بگیرد به عهده خود شما میباشد.

6- در صورتی که بعد از پرداخت مبالغ اضافی و ذکر نشده از حساب ارزی کسر گردد، مبلغ مورد نظر می بایست توسط شما پرداخت گردد.

7- در صورت درخواست ثبت سفارش هایی با مبالغ بالای 1000دلار لطفا قبل از ثبت سفارش اقدام به هماهنگی بفرمایید.

سفارش "ووچر پرفکت مانی" خود را ثبت کنید

در سایت ثبت نام کنید و این سرویس را ثبت کنید!

سفارش این سرویس