پنج‌شنبه 19 دسامبر 2019

پرداخت ها با بیت کوین، یک روش مناسب و موثر

مقالات

بیش از یک دهه است که ساتوشی ناکاموتو بیت کوین را منتشر کرده و چشم انداز مالی جدیدی را در جهان ایجاد نموده است. بیت کوین شیوه ارسال و دریافت پول را تغییر داد. امروزه، بیت کوین تنها یک سرمایه و اندوخته محسوب نمی شود بلکه یک روش پرداخت مشروع است که توسط برخی از بزرگترین شرکت های جهان از جمله Overstock ، Microsoft، Shopify و Newegg وبسیاری دیگر پذیرفته شده است.

شاید در ابتدای امر بیت کوین و کل سیستم رمزارزها و عوامل وابسته به آن گیج کننده به نظر برسد ، اما واقعیت این است که برای شروع پرداخت های خود با بیت کوین و به طور کلی رمزارزها نیازی به تخصص نیست. به خصوص که اگر یک تجارت آنلاین را اداره می کنید ، دلایل زیادی دارید که باید بیت کوین را به عنوان روش پرداخت بپذیرید.
طبق اطلاعات جمع آوری شده توسط Statista ، تا ماه آوریل سال جاری بیش از ۳۲ میلیون کیف پول بیت کوین و حداقل ۷٫۱ میلیون کاربر فعال بیت کوین گزارش شده است. گزارشی از Chainalysis (شرکت پیشرو در زمینه تجزیه و تحلیل بلاک چین )، نشان داد که حدود یک سوم از کل دارندگان بیت کوین بجای اینکه فقط آن را به عنوان یک منبع سرمایه گذاری به حساب بیاورند ، به طور فعال از آن برای پرداخت کالاها و خدمات استفاده می کنند.در ادامه مواردی را مرور می کنیم که بدانیم چرا باید بیت کوین را به عنوان یک روش پرداخت در نظر بگیریم.با arzi24.com همراه باشید.

سهولت معامله: هرکسی از هر کشور و با هر سنی می تواند معامله با بیت کوین را انجام دهد. در پرداخت ها با بیت کوین از شما آدرس ، اطلاعات شناسنامه ای یا اطلاعات گذرنامه برای ارسال و دریافت بیت کوین درخواست نمی شود. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که یک برنامه کیف پول بیت کوین را بارگیری کنید و پرداختها را از آن طریق انجام دهید.

عدم پرداخت مالیات: هیچ راهی وجود ندارد که شخص ثالث بتواند معامله بیت کوین در حال انجام را شناسایی یا پیگیری کند. آنها نمی دانند چه کسی اقدام به پرداخت می کند زیرا هویت خریدار ناشناس است. از این رو ، افرادی که از بیت کوین برای پرداخت محصولات و خدمات استفاده می کنند ، نگرانی در مورد پرداختهای مالیاتی ندارند.

ارزان است: هزینه معاملات برای پرداخت بیت کوین در مقایسه با پرداختها با سایر روشهای دیگر بسیار کم است. هیچ شخص ثالث یا واسطه ای در انجام معامله بیت کوین دخیل نیستند و از این رو هزینه معاملات بسیار اندک است. انتقال ارز دیجیتال نیز خیلی سریع صورت می گیرد و دیگر نیازی به منتظر ماندن و دوره های انتظار و الزامات دریافت مجوز نیست. قیمت متوسط ​​کارمزد هر تراکنش تنها ۱۰ الی ۲۰ سنت است. حتی اگر ۱ میلیون دلار جا به جا کنید.

سریع است: تراکنش ها معمولاً در عرض نیم ساعت در بلاک چین ثبت می شوند، و اگر سیستم خود را به ارائه دهنده کیف پول خاصی وصل کنید یا در صورت استفاده از شبکه لایتنینگ تنها چند ثانیه طول خواهد کشید.

امنیت دارد: هیچ کس جز شخص شما به بودجه شما دسترسی ندارد. پول مستقیم به کیف پول شما می رود و جز خود شما هیچ کس به آن دسترسی ندارد.

آسان است: بروکراسی وجود ندارد، می توانید فوراً پذیرش پرداخت با بیت کوین را شروع کنید و همه چیز را در عرض ۱ ساعت تنظیم کنید.
ناشناس بودن :خریدهای انجام شده توسط کاربر با هویت شخصی وی در ارتباط نیست زیرا در یک بستر غیرمتمرکز قرار می گیرد. این کم و بیش مانند یک خرید نقدی است و هیچ کس قادر نخواهد بود خرید را به کاربر صحیح ردیابی کند. آدرس بیت کوین که برای معامله ایجاد می شود ناشناس است و برای هر معامله ای که توسط همان کاربر انجام می شود تغییر می کند.

و از همه مهمتر: غیرمتمرکز است. هر کس از هر نقطه از جهان می تواند برای هر کسی که می خواهد پول ارسال کند. هیچ کس نمی تواند در این میان وارد شود و جلوی آنها را بگیرد. این تعریف واقعی آزادی است.با پذیرش بیت کوین، شما فقط از یک روش موثر تر برای ارسال و دریافت پول استفاده نمی کنید، بلکه آزادی مالی خود را پس می گیرید.بنابراین، واقعاً جایی برای بحث در مورد پذیرش آن وجود ندارد.
اگرچه یک دلیل دیگر وجود دارد که بسیاری از شما در مورد آن فکر نکرده اید.هنگامی که پرداخت وجه با بیت کوین را بپذیرید با افزایش قیمت ها پس از دریافت بیت کوین و نگهداری آنها، سود زیادی به دست خواهید آورد.

اشتراک گذاری این مطلب

مطالب مرتبط