جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸

پرداخت وام به مشاغل کوچک در کانادا توسط پی پال

اخبار

پی پال در حال گسترش عملیات وام دهی به صاحبان مشاغل کوچک در کانادا است. این شرکت در تلاش است تا روند وام را از طریق یک فرآیند سریع درخواست، ساده کند که بتواند تقاضای درخواست وام را در عرض چند دقیقه تأیید کند و مبلغ وام را طی یک یا دو روز کاری به متقاضی منتقل کند. این وام برای صاحبان مشاغل که به دنبال خرید، سرمایه گذاری در تجهیزات، گسترش محصولات یا مکانها یا مدیریت گردش پول هستند، داده می شود، اگرچه وام تنها به این موارد محدود نمی شود. بر اساس این تصمیم پی پال، تجار و صاحبان مشاغل کوچک می توانند از ۵ هزار دلار تا ۱۰۰ هزار دلار در کوتاه ترین زمان به وام دسترسی پیدا کنند.

 

پل پاریسی ، مدیر پی پال کانادا می گوید: “درخواست وام به صورت سنتی زمان بر است و اغلب این دوره انتظار برای صاحبان مشاغل کوچک مطلوب نیست.” ما در حال راه اندازی وام تجاری PayPal برای دسترسی آسان کاربران خود هستیم ، چیزی که آنها به شدت به ان نیاز دارند. ما مشتاقانه منتظر کمک به صاحبان مشاغل کوچک تر در رسیدن به رویاهای خود برای رشد در سطح محلی و جهانی هستیم. ”
در زمان “هفته تجارت کوچک” (Small Business Week)، و پیش از دوره شلوغی خرید تعطیلات، از تجار “پی پال” در سراسر کانادا دعوت می شود که برای دریافت وام تجاری پی پال درخواست دهند. برای درخواست، صاحبان مشاغل فقط باید یک فرم آنلاین ساده را پر کنند. متقاضیان در صورت تایید، در عرض چند دقیقه وضعیت تایید خود را خوهند فهمید؛ و در صورت تایید شدن، وجوه در یک یا دو روز کاری به حساب بانکی تجاری متقاضی منتقل خواهند شد. این اقدام وام تجاری پی پال (PayPal) در کانادا، به بازرگانان این امکان را می دهند که به سرعت از وجوه برای خرید از موجودی، سرمایه گذاری در تجهیزات، گسترش محصولات، کنترل جریان پول ها، نقد کردن و یا هر چیز دیگری که نیاز به تجارت آنها باشد، راستفاده کنند.

فقدان تاریخچه و سابقه ای معتبر و قابل اطمینان، موانع زیاد برای وام گرفتن از وام دهندگان سنتی، و مدت زمان طولانی انتظار برای دریافت وام، هر سه این موارد از مدتها پیش سه چالش مشاغل کوچک هنگام تلاش برای تأمین سرمایه از طریق وام های سنتی است. نزدیک به یک پنجم کارآفرین ها می گویند که دریافت بودجه و وام مورد نیاز از یک موسسه مالی سنتی بسیار چالش برانگیز است.
یک مطالعه در سال ۲۰۱۸ نشان داد که کانادایی ها به راه حل های سریعتر و بهتر مالی، نیاز واقعی دارند. در این مطالعه مشخص شد که وام های جایگزین به طور پیوسته به ۲۴ درصد در سال ۲۰۱۸ افزایش یافته است؛ این رقم در سال ۲۰۱۳ کمتر از چهار درصد بود. در همین زمان، بازار وام جایگزین در کانادا بین سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ با ۱۵۹ درصد افزایش، رشد کرده است.

وام گیرندگان وام تجاری پی پال (PayPal) در کانادا اظهار داشتند که این روند در مقایسه با وام بانکی سنتی، زحمت و استرس بسیار کمتری دارد. آنها همچنین گفتند که از دانستن کل هزینه وام در وحله اول قدردانی می کنند. در وام پی پال، قبل از قبول وام، یک تاجر از هزینه ثابت مطلع می شود. هیچ هزینه مبدا و اصلی، هزینه پرداخت دیرهنگام، هزینه بازپرداخت زودهنگام، هزینه درخواست، یا هرگونه هزینه مخفی دیگری وجود ندارد. متقاضی وام می تواند وام خود را با مبلغ (۵۰۰۰ دلار تا ۱۰۰۰۰۰ دلار) و مدت (۱۳-۵۲ هفته) درخواست کند. پرداختهای هفتگی متعاقباً از حساب بانکی تجاری آنها کسر می شود. به گفته وام گیرندگان، برنامه بازپرداخت خودکار هفتگی ساده و قابل پیش بینی است.
از زمان راه اندازی راه حل های مالی مشاغل، که تقریباً شش سال پیش بوده است، پی پال بیش از ۱۰ میلیارد دلار بودجه برای نزدیک به یک چهارم از یک میلیون صاحبان مشاغل در سراسر جهان فراهم کرده است. بازرگانانی که وام تجاری PayPal را در ایالات متحده دریافت کرده اند، رشد متوسط ​​۲۱٪ تا ۸۸٪ را در مشاغل خود تجربه کرده اند که در سه ماه اول پس از پذیرش وام، شاهد افزایش درآمد بودند. بیشترین استفاده از وام ها شامل مدیریت گردش پول (۴۴٪)، خرید محصول (۳۷٪) و سرمایه گذاری در بازاریابی (۳۱٪) است.

وام تجاری پی پال (PayPal) در کانادا، در حال حاضر محدود به انتخاب بازرگانان PayPal است که از آنها دعوت شده اند تا درخواست کنند. این شرکت پیش بینی می کند که این برنامه در سال ۲۰۲۰ به طور گسترده تری برای دارندگان حسابهای تجاری PayPal در کانادا در دسترس باشد. فراتر از کانادا، محصولات تأمین مالی پی پال در ایالات متحده آمریکا، انگلیستان، استرالیا، آلمان و مکزیک، در دسترس هستند.

اشتراک گذاری این مطلب

مطالب مرتبط