چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷

گوگل مپ (Google Map) برای اندروید بروزرسانی شد

اخبار

در حال حاضر اپلیکیشنهای مسیر یاب زیادی وجود دارند که شاید به مراتب بهتر از گوگل مپ ارائه خدمات در زمینه مسیر یابی را انجام می دهند،اما از آنجاییکه از ابتدا گوگل به عنوان پرچمدار این موضوع مطرح بوده و توانسته است که اعتماد زیادی را به خود جلب کند،همچان در کانون توجه کاربران این حوزه قرار دارد.

گوگل برای اینکه از کاروان به روز شده اپلیکیشنهای مسیر یاب عقب نیافتد ،افزونه جدیدی را به تازگی به برنامه گوگل مپ (Google map)خود اضافه کرده است و قطعا این افزونه می تواند برای شما کاربردی باشد.
گوگل تصمیم دارد تا کاربران برنامه نقشه گوگل بتوانند به راحتی جاهایی را که تمایل دارند به راحتی پیدا کنند و سریع تر به محل برسند. به همین خاطر، این غول تکنولوژی تصمیم گرفته است تا افزونه ای جدید را به برنامه نقشه گوگل اضافه کند که با این افزونه کاربران می توانند به راحتی هشتگ های موردنظر خود را به بخش بازدیدها اضافه کنند.

این افزونه جدید از همین الان برای کاربران اندروید در دسترس بوده اما کاربران گوگل مپاعلام کرده اند که کاربران می توانند هشتگ ها را حتی به بازدیدهای قدیمی نیز اضافه کنند و در بازدیدهای جدید خود نیز این موضوع به راحتی قابل استفاده است. هر چندبرنامه نقشه گوگل اعلام کرده که هشتگ های پیش فرض در این بخش وجود ندارند و کاربران می توانند از هر هشتگی که تمایل دارند استفاده کنند. از این پس کاربرانی که در مورد مشاغل و کسب و کارهای مختلف در محیط برنامه نقشه گوگل اظهارنظر می کنند، می توانند در نقدها و نظرات خود از هشتگ هم استفاده کنند و خوانندگان می توانند از این هشتگ ها برای شناسایی کسب و کارهای دیگر و مطالعه نظرات کاربران در مورد آنها استفاده کنند.

به طور قطع رستوران ها تنها جاهایی نیستند که شما می توانید از هشتگ استفاده کنید ، هر موقعیت مکانی در برنامه نقشه گوگل که وجود دارد امکان اضافه شدن هشتگ وجود دارد. متاسفانه هنوز مشخص نیست که کاربران گوشی آیفون یا نسخه تحت وب گوگل چه زمانی می توانند از خدمات مذکور بهره بگیرند.

ویژگی های جدید گوگل مپ
• نمایش تمامی نقشه های مکان های مختلف دنیا به صورت دو و سه بعدی
• امکان مکان یابی و یافتن مکان های مختلف با دو روش اینترنتی و جی پی اس
• امکان علامت گذاری نقاط مورد علاقه روی نقشه ها برای دسترسی سریع
• نمایش مکان ها به صورت آنلاین و حرکت در خیابان ها !
• استفاده در رانندگی، حمل و نقل عمومی،دوچرخه سواری و پیاده روی
• نمایش موقعیت دوستان در نقشه با امکان دنبال کردن سریع و آسان آن ها
• اضافه کردن صدای هدایت کننده GPS navigation راهنمای صوتی

اشتراک گذاری این مطلب

مطالب مرتبط